איך מנקים ספה שנשפך עליה יין?

אם נשפך לך יין על הספה לאחרונה, השתמש במטלית רטובה כדי לנגב עודפי יין. אם הכתם התייבש, תצטרך לקרצף את האזור עם מטלית יבשה ולאחר מכן להשתמש במטלית רטובה כדי לנקות אותו. על מנת לנקות את שאר הספה, השתמשו במטלית לחה ושפשפו אותה על כל הספה עד לייבוש מלא. אפשר גם לרסס עליו מעט מים ואז לנגב את עודפי המים במגבת.

דרכים לניקוי ספות 

ישנן דרכים רבות לנקות ספה שנשפך עליה יין. השלב הראשון הוא להסיר את עודפי היין בעזרת מפית או מגבת נייר. לאחר מכן, אתה יכול להשתמש במטלית רטובה וסבון כדי לקרצף את אזור הדליפה. אתה יכול גם להשתמש בחומץ, שיעזור לשבור כל כתמים ולהסיר ריחות. לבסוף, עליך לייבש את האזור עם מטלית נקייה או מגבת נייר. דרך אחת היא להשתמש במגבת יבשה ולספוג את אזור הדליפה. דרך נוספת היא להשתמש במים קרים ולספוג את אזור הדליפה. אפשר גם להשתמש בתערובת של סבון כלים ומים עם מטלית רכה או ספוג.

אם שפכת יין על הספה שלך, כדאי לנסות לנקות אותה מיד. ראשית, הסר את עודפי היין במגבת או נייר סופג. לאחר מכן, השתמש במטלית יבשה כדי לספוג את הנוזל הנותר וטפח אותו עם מטלית או מגבת נייר. לבסוף, אם נותרו כתמים כלשהם על בד הספה, השתמשו במטלית רטובה ובחומר ניקוי עדין ולאחר מכן נגבו אותו עם מטלית נקייה או מגבת נייר.

הנה כמה מהדרכים הפופולריות ביותר לעשות זאת:

  • מערבבים סבון כלים ומים יחד בבקבוק ספריי, ולאחר מכן מרססים על הכתם. שפשפו אותו עם מטלית רטובה או ספוג עד שהכתם נעלם. הקפד לשטוף את האזור המלוכלך כשתסיים.
  • מערבבים חומץ ומים בחלקים שווים, ואז יוצקים אותם לקערה או למחבת. השרו את האזור המוכתם בתמיסה זו למשך שעה לפחות לפני הוצאת התמיסה ושטוף כל שאריות במים.
  • שלב מי חמצן (3%), מלח (חצי כוס), סבון כלים (חצי כוס) ומים חמימים (ליטר). לערבב היטב, למרוח על הכתם, לשפשף בעדינות עם מברשת או ספוג, לשטוף היטב, לייבש עם נייר סופג.

שלבים לניקוי ספה שנשפך עלייה יין 

הצעד הראשון לניקוי ספה שנשפך עליה יין הוא לנגב את פני השטח במגבת יבשה. השלב השני הוא לקחת מטלית רטובה ולספוג כמה שיותר מהנוזל. השלב השלישי הוא להשתמש בחומר ניקוי עדין ובתמיסת מים, לטבול את הבד בתמיסה, לסחוט עודפי נוזלים ואז לטפטף אותו בעדינות על האזור המלוכלך. השלב הרביעי הוא לספוג עם מגבת יבשה נקייה נוספת. השלב החמישי הוא לחזור על שלבים שלוש וארבע עד שכל היין הוסר מעל פני הספה שלך.

לסיכום, זו שאלה קשה שכן בדים שונים עשויים להגיב אחרת ליין. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לשטוף את האזור עם מטלית נקייה או מגבת נייר, ואז לטבול בתערובת של מים וחומץ לבן. אם זה לא עובד, אתה יכול להשתמש בתערובת של סבון כלים ומים חמימים. ישנן דרכים רבות לנקות ספה שנשפך עליה יין. אבל הדרך הטובה ביותר היא להשתמש במגבת רטובה ולנגב את השפך. אתה יכול גם להשתמש במגבת יבשה אם אין לך מגבות רטובות זמינות.

ייין על הספה
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp

מחפשים לקנות קישורים לאתר שלכם?

VamosLink

קישורים שעושים את ההבדל!

לפרטים נוספים
לחצו על הבנאר!
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר