איך מסירים כתמים מהספה?

כשיש לך כתם על הספה, זה יכול להיות קשה להחליט מה לעשות. אולי לא תדעו איך להסיר את הכתם או אם בכלל כדאי לכם לנסות. ראשית עליך לזהות באיזה סוג כתם מדובר ולאחר מכן להחליט על דרך פעולה. אם אינך יודע כיצד להסיר את הכתם, ישנם משאבים רבים זמינים באינטרנט שיכולים לעזור לך במשימה זו.

איך אפשר להסיר כתמים מהספה?

סיבה שכיחה לכתמים על הספה היא מזון ושתייה שנשפכו. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להסיר את הכתם בהקדם האפשרי. זה ימנע מהכתם להידבק ולהיות קשה יותר להיפטר ממנו. השלב הבא הוא לזהות איזה סוג של חומר מרכיב את הרהיט שלך, זה יעזור לך לגלות אילו מוצרים מתאימים ביותר להסרת כתמים מרהיט הספציפי שלך. תמיד כדאי לבדוק אזור קטן לפני שתמשיך עם כל מוצר ניקוי שכן לא כל המוצרים מתאימים לכל החומרים.

אנשים רבים אינם יודעים כיצד להסיר כתמים מהספה. השלב הראשון הוא לנקות את פני הספה. על מנת לנקות אותו, ניתן להשתמש בשואב אבק או במברשת. כדאי להשתמש גם במגבת רטובה או בספוג עם מים וסבון. לאחר מכן, כדאי לייבש אותו במגבת נוספת. אם יש כתמים קטנים, אפשר לשפשף אותם בעזרת האצבעות או צמר גפן טבול באלכוהול או חומץ. עבור כתמים גדולים יותר, כדאי לנסות להשתמש במעט נוזל כלים ומים חמים עליהם.

סוגים של כתמים שניתן למצוא על הספות 

כולנו יודעים שיש הרבה סוגים שונים של כתמים שניתן למצוא על הספות שלנו וניקוים יכול להיות אתגר. למרבה המזל, יש לנו כמה טיפים בשבילך שיעזרו לך לנקות את הספה שלך תוך זמן קצר. מהם הכתמים הנפוצים ביותר על הספה?

  • קפה
  • עשן סיגריות
  • מזון
  • מיץ פירות
  • תאונות חיות מחמד

מכיוון שיש כל כך הרבה סוגים שונים של כתמים, חשוב להחזיק בבית ארסנל של מוצרי ניקוי. אתה תמיד צריך לשמור את הפריטים האלה בקרבת מקום: סבון כלים, חומר ניקוי למדיח כלים, חומץ, מי חמצן, סודה לשתייה ומים. פריטים אלה יעזרו לך להסיר כל סוג של כתם מהספה שלך.  אני מסיר כתמים מהספה?

לסיכום, הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות הוא לקבל את הכתם בהקדם האפשרי. אם הוא התייבש, יהיה הרבה יותר קשה להסיר אותו. הדרך הטובה ביותר להסיר את הכתם היא באמצעות מטלית רטובה עם מעט סבון כלים. שפשוף המטלית הרטובה על הכתם אמור לעזור לשחרר חלק מהלכלוך הזה ולהקל עליך לנקות אותו. אתה יכול להשתמש במטלית לחה כדי לנגב כתמים מהריפוד שלך. הבד לא צריך להיות ספוג במים, רק מספיק כדי להרטיב את הכתם. אתה יכול גם להשתמש בחומר ניקוי כמו חומץ לבן או אלכוהול אם אתה מעדיף.

איך מסירים כתמים מהספה?
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp

מחפשים לקנות קישורים לאתר שלכם?

VamosLink

קישורים שעושים את ההבדל!

לפרטים נוספים
לחצו על הבנאר!
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר