דרכים לניקוי דלתות חוץ 

חשוב לנקות דלתות חוץ מדי פעם, במיוחד בחודשי החורף. זה יעזור לשמור על מראה הדלת רעננה וחדשה. על מנת לקבל ניקוי טוב, עדיף להתחיל עם מטלית יבשה או מגבת נייר. זה יסיר כל אבק ופסולת שעלולים להיות על הדלת. לאחר מכן, השתמש במטלית לחה או בספוג כדי לנגב את הדלת. לבסוף, השתמש שוב במטלית יבשה או במגבת נייר לניגוב אחרון לפני שתסיים לנקות את הדלתות החיצוניות שלך. דלתות חיצוניות מלוכלכות עשויות להוות חשש גדול עבור קונים פוטנציאליים. בקלות מתעלמים מהם, אבל הם יכולים לעשות הבדל עצום למראה הנכס שלך.

יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות כדי שהדלתות החיצוניות שלך ייראו נקיות

חשוב להתחיל עם החלקים הנראים ביותר, כמו ידית הדלת ותיבת הדואר. כדאי גם לנקות כל עובש שעלול להיווצר על מסגרת הדלת, או על הקיר שלידה. כדאי גם לתת קרצוף טוב לכל לכלוך שנמצאים על הקרקע סביבו, ולהשתמש במברשת רכה כדי להסיר לכלוך מסדקים בלוחות ריצוף או אבנים בקרבתו. אתה יכול אפילו להשתמש בצינור או במכונת שטיפה בלחץ אם יש לך אחד זמין! חשוב לנקות את הדלת החיצונית שלך כי זה הדבר הראשון שאנשים רואים כשהם מגיעים לביתך. זה גם יוצר תחושה של קבלת פנים עבור המבקרים.

מה הם השלבים של ניקיון דלת חוץ?

שלב 1: נגב את הדלת עם מטלית מיקרופייבר ומים חמים. זה יסיר כל לכלוך או אבק שאולי הצטבר על הדלת לאורך זמן.

שלב 2: מרחו כמות נדיבה של סבון כלים או חומר ניקוי לכל מטרה על ספוג ונגבו את הדלת. לשטוף במים חמים ולייבש עם מטלית מיקרופייבר או מגבת.

על מנת לשמור על מראה הדלת שלך בצורה הטובה ביותר, עליך לנקות אותן באופן קבוע:

– ערבבו מים וחומץ לבן בבקבוק ספריי והשתמשו בו לניקוי הדלת.

– השתמשו בסמרטוט רטוב עם סודה לשתייה כדי לקרצף את הדלת.

– הוסף מעט מיץ לימון לתערובת המים והחומץ לקבלת כוח ניקוי נוסף.

– ניתן להשתמש באלכוהול לניקוי גם לניקוי דלתות חיצוניות מכיוון שהוא חזק מספיק כדי להסיר לכלוך, לכלוך וכתמים אחרים.

ישנן דרכים רבות ושונות לניקוי דלתות חוץ, הדרך הפופולרית ביותר היא להשתמש בסמרטוט ובמעט מי סבון. אפשר גם להשתמש בדלי מים ומעט סבון כלים. אפשרות נוספת היא להשתמש בבקבוק ספריי עם קצת סבון כלים בתוכו. דלתות חוץ עלולות להיות קשות לניקוי בגלל הלכלוך והלכלוך שמצטברים עליהן. עם זאת, עם מוצרי הניקוי והכלים הנכונים, תוכלו לגרום לדלתות החיצוניות שלכם להיראות שוב כמו חדשות.

דרכים לניקוי דלת
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp

מחפשים לקנות קישורים לאתר שלכם?

VamosLink

קישורים שעושים את ההבדל!

לפרטים נוספים
לחצו על הבנאר!
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר