מדריך לניקוי ספות עור

ספות עור הן יקרות וחשוב לשמור עליהן נקייה. הדרך הטובה ביותר לשמור על ספת העור שלך נקייה היא באמצעות שואב אבק, מטלית יבשה ומטלית לחה.

טיפים לוודא שספת העור שלכם תישאר יפה לאורך שנים

הצעד הראשון לניקוי ספות עור הוא לשאוב את הספה. זה יסיר כל לכלוך או אבק שעלולים להיצמד למשטח. לאחר מכן, השתמשו במטלית לחה עם כמות קטנה של סבון כלים ושפשפו בעדינות על פני השטח. לשטוף ולייבש את הספה עם מטלית נקייה. ניקוי ספות העור שלך יכול להיות קשה אם אתה לא יודע מה אתה עושה. אבל זה לא חייב להיות! הנה כמה טיפים כדי לוודא שספת העור שלך תישאר יפה לאורך שנים:

  • שואב אבק באופן קבוע
  • השתמשו במטלית לחה עם סבון כלים
  • השתמש במטלית יבשה כדי לנגב את עודפי הסבון

ניקוי ספות עור הוא משימה מייגעת. אתה צריך להשתמש בחומר ניקוי מסוג אחר ולא בסבון ישן. אתה גם צריך לוודא שאתה לא משתמש יותר מדי מים כי זה יכול להרוס את הספה שלך. ישנם שני סוגים של ספות עור – אנילין ועור פיגמנט. ההבדל בין השניים הוא שעור אנילין נצבע לאורך כל הדרך ואילו פיגמנט נצבע רק על פני השטח. זה אומר שקל יותר לנקות עור אנילין אבל קשה יותר לעור עם פיגמנט.

כיצד לנקות את ספת העור 

תהליך ניקוי הספה שלך מתחיל בשאיבת אבק תחילה לפני קרצוף עם מטלית לחה או ספוג עד שמסירים אבק ולכלוך מפני השטח שלה. לאחר מכן, עליך לשטוף את המטלית במים נקיים ולנגב שוב את כל הספה עד שהיא יבשה מספיק כדי שתוכל להמשיך לנקות אותה עם מטלית יבשה או אביזר שואב אבק מבלי להכניס עליה מים. ניקוי ספות עור יכול להיות משימה לא פשוטה. עם זאת, עם טכניקת הניקוי הנכונה, קל לתחזק את ספת העור שלך במשך שנים. כיצד לנקות את ספת העור שלך ולשמור עליה במראה חדש.

  1. שאבו את הרהיטים
  2. מרחו סבון אוכף על פני השטח
  3. נקו עם מטלית לחה או ספוג
  4. יבשו בעזרת מטלית רכה או מגבת

לסיכום, עור הוא חומר שדורש טיפול מסוים, אך יכול להיות קל לתחזוקה. אם יש לך ספת עור, יש כמה צעדים שאתה צריך לנקוט כדי לשמור על ניקיון ומראה חדש. שאבו את הספה על בסיס קבוע עם חיבור מברשת רך כדי להסיר אבק ולכלוך מהמשטח. השתמש במטלית לחה או במגבת נייר כדי לנגב את פני השטח של ספת העור שלך לאחר שפיכה או כתמים. הרחק את ספת העור שלך מאור שמש ישיר מכיוון שהיא עלולה לגרום לדהייה לאורך זמן.

ניקוי ספה מעור
שתפו את הכתבה
Facebook
Twitter
WhatsApp

מחפשים לקנות קישורים לאתר שלכם?

VamosLink

קישורים שעושים את ההבדל!

לפרטים נוספים
לחצו על הבנאר!
תוכן עניינים
אולי יעניין אותך גם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר