ניקוי מזרונים

ניקוי מזרונים עד בית הלקוח

המזרנים עליהם אנחנו ישנים כל לילה מתמלאים במשך הזמן בחיידקים, בקטריות וקרדית האבק. כדי לוודא שהמזרן שלכם נקי ונעים לשינה ארוכה וטובה, חשוב מידי שנה לבצע ניקוי מזרן יסודי ועמוק. חברתנו מתמחה בניקוי מזרנים לכל סוגי הבדים. רוצים לדעת עוד? קראו כאן!

ניקוי מזרונים כך תעשו זאת נכון

ניקוי המזרן שלך הוא חובה אם אתה רוצה להימנע מקרדית האבק ואלרגנים אחרים. מזרונים עשויים בדרך כלל מקצף ובד, שעלולים לצבור קרדית אבק, חיידקים ואלרגנים אחרים. ניקוי המזרן שלך באופן קבוע חיוני כדי למנוע סיכונים בריאותיים אלה. ישנן דרכים שונות לנקות את המזרן שלך. אתה יכול לשאוב אותו או להשתמש בשואב קיטור. אם יש לך מגן עמיד למים על המזרון שלך, אתה יכול גם להשתמש במטלית רטובה עם קצת חומר ניקוי כדי לנגב את פני המצעים.

דרכים לנקות את המזרן 

ניקוי מזרונים הוא חלק חשוב בטיפול המזרן. יש צורך להסיר את האבק, הלכלוך והאלרגנים המצטברים על מזרונים עם הזמן. ישנן דרכים רבות לנקות מזרון. יש אנשים שמעדיפים להשתמש בשואב אבק בעוד שאחרים עשויים להשתמש במטלית יבשה או רטובה או אפילו שואב קיטור. השיטה הפופולרית ביותר, עם זאת, היא ניקוי יבש עם שואב אבק מכיוון שזו הדרך הקלה והזולה ביותר לנקות את המזרון שלך.

מזרונים הם כר גידול לחיידקים וקרדית האבק, שעלולים לגרום לאלרגיות, אסטמה ובעיות נשימה אחרות. ניקוי המזרן שלך באופן קבוע הוא אחד הצעדים החשובים ביותר שאתה יכול לנקוט כדי להגן על הבריאות שלך. ניקוי מזרון הוא תהליך שבו מסירים את הלכלוך המשטח מהמזרן. כדאי גם לשאוב את המזרן כדי להסיר את קרדית האבק ולשלשתן.

שימוש במגן מזרן

שימוש בשואב אבק עם חיבור ריפוד או מברשת קצף יבשה כדי לקרצף את פני המזרון. אתה יכול להשתמש בסודה לשתייה כחלופה לצחצוח יבש מכיוון שהיא פחות שוחקת מחומרי ניקוי אחרים. שאבו את המזרן שלכם לאחר ניקויו עם סודה לשתייה או כל חומר ניקוי אחר כך שכל החלקיקים יישאבו לתוך שקית השואב. מזרונים יכולים להיות קשים לניקוי מכיוון שהם עשויים מקצף, שהוא חומר נקבובי. המשמעות היא שקשה לנקות את המזרון לחלוטין ולהסיר את כל קרדית האבק וחומרים מזיקים אחרים. יש לשאוב מזרונים באופן קבוע, אך זה מסיר רק כ-5% מקרדית האבק. כדי להוציא את כולם, צריך להשתמש במגן מזרון, שלוכד את כל קרדית האבק והנוזלים על גבי המזרון. זה ישמור על ניקיון המזרן שלך למשך זמן רב יותר ויקל על הניקוי בין מפגשי שאיבת האבק.

ניקוי מזרונים הוא תהליך מייגע. זה צריך להיעשות לפחות פעם בחודש. וגם אז, זה לא מבטיח שהמזרון יהיה נקי לחלוטין מחיידקים וקרדית האבק. הדרך הטובה ביותר לנקות מזרון היא בעזרת מטהר אוויר. הם נועדו להסיר כל אלרגנים ומזהמים מהמזרן. כך תוכלו להיות שקט נפשי בידיעה שהמזרון שלכם נקי מחומרים מזיקים שעלולים לגרום לבעיות נשימה ואלרגיות בבני המשפחה שלכם.

לסיכום, מזרונים יכולים להוות כר גידול לקרדית האבק, עובש ואלרגנים אחרים. ניקוי מזרון טוב יכול לעזור להסיר את החלקיקים המזיקים הללו. חשוב לדעת באיזו תדירות כדאי לנקות את המזרן. התשובה תלויה בסוג המזרן שברשותכם ובתדירות החלפת המצעים. אם יש לכם מגן מזרון עמיד במים, אז עדיף לנקות את המזרן כל שבועיים. אם אינך משתמש במגן, אז עדיף לנקות את המזרן פעם בשלושה חודשים.

הגיע הזמן להתחדש בריפוד מבריק!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר