פנייה מהירה - לצוות מריו קלין

ניקוי מזרונים

המזרן צבר כתמים קשים? מריו קלין מנקים לכם את המזרן מהכתמים הקשים ביותר, אנו משתמשים בחומרים איכותיים ומכונה חדשנית לניקוי מזרנים. התוצאה הוספית זה שאתם מרוצים! חייגו תקבלו מחיר מעולה ושירות מדהים.

ניקוי מזרונים עם מכשור חדשני


ניקוי מזרנים חשוב הרבה יותר ממה שאתם חושבים.

קשה לשמור על המזרן מאוורר ונקי. עם הזמן חודרים חלקיקי אבק ולכלוך אל השכבות הפנימיות של המזרן, בקטריות שונות עלולות להתפתח שם, וקשה מאד למנוע זאת. הפתרון הוא הזמנת שירות מקצועי לניקוי מזרנים.

ניקוי מזרנים מקצועי – מרגישים מיד בהבדל


מריו קלין לא חוסכים מכם בחומרים ולא בזמן עבודה, הניקוי נעשה באופן יסודי כך שאתם תצאו מרוצים. הצוות שלנו מיומן ומכיר את כל סוגי המזרנים. השירות הינו בפריסה ארצית. מחירים מעולים 100% שתצאו מרוצים מהתוצאה!


כדי לנקות מזרן באופן מקצועי ולהסיר את כל ההצטברות הלכלוך והחיידקים – רצוי ומומלץ להזמין חברה לניקוי מזרנים. ניקוי ביתי לא מספיק כדי לנקות היטב את המזרן.

במריו קלין מנקים מזרנים באמצעות מכונת ניקוי מתקדמת המשלבת הזרקת מים עם חומר ניקוי מיוחד למזרנים ושאיבה עוצמתית שמופנית לתוך סיבי המזרן.
חומרי הניקוי שלנו הם ידידותיים לסביבה ומטרתם חיטוי פנים המזרן מקרדית האבק וחיידקים, הסרת כתמים קשים ונטרול ריחות מהמזרן, וכל זאת תוך שמירת המזרן.

היתרון הגדול של שירות ניקוי מזרנים הוא שהוא מבוצע אצלכם בבית. אין צורך לנייד את המזרן לשום מקום, אך מומלץ לפנות את האזור בו הוא נמצא לשם תועלת הניקוי. עובדי מריו קלין מגיעים אליכם בזמן הנוח לכם, ועם הציוד לניקוי המזרן. בעזרת מכשור מתקדם ניתן להגיע אל השכבות הפנימיות שבמרכז המזרן, לשאוב את כל האבק והלכלוך, לאוורר את השכבות ולחדש את המזרן. את התוצאה תוכלו להרגיש כבר מהשינה הראשונה על המזרון הנקי.

מתי מומלץ לנקות את המזרן?

לפי הצורך, לפי מצב המזרן ומומלץ פעמיים בשנה. נדרש לנקות את המזרן למרות שלמרית העין הוא נראה די נקי, קרדית האבק מצטבר על המזרן וגורם במצבים מסוימים לקשיי נשימה, כמובן כל מקרה לגופו. ומומלץ לנקות בכל אופן גם אם לא.

ניקוי מזרנים – למה לא לנקות לבד?


גם אם מאווררים את המזרן או חובטים בו לא בהכרח משיגים תוצאת ניקוי טובה. ניקוי עצמאי כרוך מדובר בטרחה ומאמץ רב. המיכשור הביתי יהיה אשר יהא לא מספיק כדי לנקות מזרן עבה ונדרש מיכשור מיוחד עם עצמת יניקה חזקה. לכן מומלץ שלא לחסוך ולהזמין את מריו קלין לניקוי לניקוי המזרן בצורה עמוקה ויעילה.

מריו קלין מציעה לכם ניקוי מקצועי הכולל:

  • ניקוי וחיטוי המזרן
  • הסרת כתמי זיעה וכתמים אחרים
  • נטרול ריחות מהמזרן
  • ניקוי מקצועי ומנוסה
  • אחריות מלאה

החלטתם בכל זאת לנקות את המזרן בעצמכם – להלן מס׳ טיפים


ראשית יש לאבחן את סוג המזרן ומצבו.
מערבבים בקערה מעט מים חמים, שני לימונים או תפוזים סחוטים ושתי כפות מלח.  בתפוז או לימון קיים חומר בעל יכולות ניקוי טבעיות.
לאחר הערבוב, טובלים מברשת ניקוי בתערובת ומשפשפים בעדינות על הכתמים. חשוב לציין שלא כל הכתמים ברי הסרה, לכן אין לשפשף בצורה אגרסיבית.

לסיום, יש לספוג את המים מהמזרן כדי להימנע מעובש.

נטרול ריחות רעים מהמזרן
כדי להסיר ריחות רעים מהמזרן מומלץ לפזר אבקת סודה לשתייה, להמתין כשעתיים ואז לשאוב באמצעות שואב אבק ביתי.

מריו קלין צוות מקצועי שעוסק בעיקר בניקוי ספות בבית הלקוח ומזרנים, אנו משתמשים בחומרים איכותיים ולא חוסכים מכם שום פרט, הניקוי יסודי כך שלסופו של דבר אתם יוצאים מאוד מרוצים.

הסרת אבק חיצוני ושערות

אם אין ברשותכם שואב אבק, מומלץ לרכוש כפפות ולשפשף איתם את המזרן. בסיום השפשוף האבק והשערות יצטברו על הכפפות.

ניקוי מזרן העשוי מבד סינתטי
באמצעות חומץ טבעי. ראשית יש לשאוב את המזרן באמצעות שואב אבק ביתי. לאחר מכן, יש לערבב בקערה חצי כוס מים חמים עם חצי כוס חומץ טבעי .

טובלים ספוגית ניקוי בתמיסה ומשפשפים את המזרן בצורה אחידה עד להסרת הכתמים.

ניקוי כתמי שתן ממזרן
חשוב לזכור, ככל שהכתם נשאר זמן רב יותר על המזרן – כך קשה יותר להסירו. לכן, אם הכתם עודנו טרי, יש לסחוט בקערה לימון או שניים, להוסיף כף מלח ולשפוך באופן אחיד על כל האזור המוכתם.

כדי להגיע לתוצאה טובה יותר, מומלץ אף להשרות כרבע שעה.
לאחר פעולה זו, יש לטבול מברשת רכה בתמיסה (לימון ומלח) ולהבריש היטב עד להסרת הכתם כולו.

לאחר מכן, יש לספוג בחזרה הכל באמצעות מגבת יבשה, עד שהמזרן יבש לגמרי. מומלץ לייבש באמצעות מאוורר מספר דקות . שימו לב – אין לייבש באמצעות חימום מפני שהכתם עלול להתקבע ולהיות כחלק בלתי נפרד מהמזרן.  אם הכתם עיקש, נסו לחזור על פעולה זו מס׳ פעמים עד שיוכרע.

כתמי שתן ישנים – כיצד מתמודדים איתם ?
אם המזרן שלכם עשוי מאחוזי כותנה גבוהים (או פוליאסטר) יש צורך בניקוי אגרסיבי לכתמי השתן.  ראשית, יש לדלל חומץ טבעי עם מים, לערבב חצי כוס חומץ טבעי וחצי כוס מים (עדיף מים חמים).

לאחר דילול המים בחומץ, יש לטבול מברשת בעלת שיערות בתמיסה ולשפשף היטב עד להסרת הכתם במלואו.

חשוב – כדי שלא יווצר כתם מים חדש כתוצאה מניקוי כתמי שתן, יש לספוג את התערובת חזרה באמצעות מטלית לחה או באמצעות מאוורר למספר דקות עד לייבוש מלא של המזרון.

הסרת ריחות ממזרונים
כדי להסיר ריח שתן ממזרן, יש לפזר כמות גדולה של אבקת סודה לשתייה ולהשאיר כשעתיים . לאחר מכן לשאוב את את האבקה שפוזרה באמצעות שואב אבק ביתי.

איך שומרים על המזרן נקי לאורך תקופה ארוכה? 
לשמירה על מזרן נקי מומלץ אוורור יומיומי לחדר השינה ושאיבת אבק מהמזרן לפחות פעמיים בחודש.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד? התקשרו עכשיו!

דילוג לתוכן