ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור מקצועי עד בית הלקוח

ניקוי ספות עור הוא עוד אחד מהשירותים של חברת Shiny Sofa. חברתנו מתמחה במגוון רחב של שירותי ניקיון, ניקוי ספות עור יעזור לכם לשמור על ספת העור שלכם למשך השנים בעזרת חידוש הברק, שמירה על שומנית ואלסטיות של העור ובכך גם חידושו. לפרטים נוספים קראו כאן!

 ניקוי ספות עור

ספות עור מוזנחות לרוב ולא ניתנות לאותה רמת תשומת לב כמו ספות מרופדות. הסיבה לכך היא שהם יקרים יותר, וקיימת התפיסה המוטעית שהם דורשים טיפול מיוחד. במציאות, ספות עור קלות לתחזוקה ולניקוי בכמה שלבים פשוטים. ראשית, חשוב להבין שאין צורך לנקות עור עם מים או סבון. כדי להסיר לכלוך מהספה שלך, אתה יכול להשתמש במטלית יבשה או מטלית לחה עם כמות קטנה של חומר ניקוי עדין עליה. זה יעזור להסיר לכלוך מבלי לפגוע במשטח העור. אתה יכול גם להשתמש בשואב אבק עם קובץ מצורף כדי לשאוב לכלוך רופף או שיער על הספה שלך.

טיפים לנקות את ספות העור

אם יש לך כתמים כלשהם על הספה שלך, עליך להשתמש במסיר כתמים על בסיס אנזימים לפני ניגוב אותו עם מים או סבון ולאחר מכן לתת לו להתייבש באופן טבעי לפני שמחזירים משהו למשטח הספה. ניקוי ספות עור אינו עבודה קלה. קשה להסיר את הכתמים והלכלוך. עם זאת, חשוב לשמור על ספות העור נקיות וללא אבק על מנת לשמור על איכותן. להלן כמה טיפים כיצד תוכל לנקות את ספת העור שלך:

  • שאבו את הרהיטים בעזרת אבק מברשת רכה כדי להסיר לכלוך ואבק רופפים מהמשטח.
  • השתמש במטלית לחה או בספוג עם מים עדינים וסבון כדי לנגב את פני הרהיט, תוך תשומת לב רבה לכל האזורים המלוכלכים.
  • הימנע משימוש בכל סוג של מוצר ניקוי המכיל אמוניה או אקונומיקה מכיוון שכימיקלים אלו עלולים לפגוע בצבע הספה שלך לאורך זמן.

ניקוי ספות עור אינו קשה כמו שזה נשמע. זה הרבה יותר קל מניקוי ספות בד. חשוב לדעת שהדרך הטובה ביותר לנקות את ספת העור שלכם היא באמצעות מטלית יבשה וקצת חומץ לבן. לעולם אל תשתמש במים בעת ניקוי ספת העור שלך. ניתן גם להשתמש בשואב אבק כדי להסיר לכלוך שהצטבר על פני הספה. על מנת לשמור על ספות העור שלכם במצב טוב, כדאי לשאוב אותן אחת ל-3 חודשים לפחות, ולאחר מכן לנגב אותן במטלית רטובה או מטלית לחה לפני שאתם משאירים אותן לייבוש בעצמן.

צעדים לצמצום הזמן והמאמץ

 ניקוי ספות עור הוא משימה מייגעת. עם זאת, ישנם כמה צעדים פשוטים שתוכל לנקוט כדי לצמצם את הזמן והמאמץ הכרוכים בתהליך זה. חשוב להיפטר מהלכלוך והלכלוך לפני שמתחילים בניקוי הספה. לשם כך, אתה צריך להשתמש בשואב אבק או במחבת ומברשת. ניתן להשתמש גם במטליות לחות או במגבות נייר למטרה זו. השלב הבא הוא לנגב את הלכלוך העודף באמצעות מטלית רטובה, כדי שלא יתייבש על משטח העור. ודא שהבד לא רטוב מדי מכיוון שהוא עלול לגרום לכתמי מים על משטח הספה שלך. לבסוף, מרחי מרכך עור על משטח הספה שלך להגנה מפני נזקים הנגרמים על ידי מים ונוזלים אחרים.

שמירה על ספות עור נקיות אינה קלה. הסיבה לכך היא שהחומר נקבובי ונוטה לספוג כתמים. ניקוי ספות עור יכול להיות משימה שלוקחת זמן רב, אבל היא לא חייבת להיות. חשוב לדעת עם איזה סוג של כתמים אתם מתמודדים לפני שאתם מתחילים לקרצף את הספה שלכם. אם אינכם מצליחים להיפטר מהכתם, הוא ימשיך להופיע על הספה שלכם לא משנה כמה פעמים תנסו לנקות אותו.

לסיכום, ניקוי ספות עור יכול להיות משימה לא פשוטה. חשוב לדעת מהי הדרך הנכונה לנקות אותם כדי שלא ייפגעו. כלל האצבע הראשון הוא שאסור להשתמש במים או בכל נוזל אחר על עור. כלל האצבע השני הוא שתמיד יש להגן על המשטח עם מטלית בעת ניקויו.

הגיע הזמן להתחדש בריפוד מבריק!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר