ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים עד בית הלקוח

שטיח יפה הוא שטיח נקי. אם גם אתם אוהבי שטיחים אתם בטח מכירים את התחושה הלא נעימה שיש בבית שטיח מלוכלך או עם ריח לא נעים. הגיע הזמן להתחדש בניקוי עמוק לשטיח שלכם, שיחזיר לו את המראה החדש והמרענן. דרך קלה ופשוטה לחדש את הסלון, חדר השינה או חדר הילדים.

ניקוי שטיחים - הגיע הזמן לחדש את השטיח

ניקוי שטיחים הוא מטלה הכרחית עבור רוב האנשים. זה יכול לקחת זמן ומייגע, אבל שווה את המאמץ לוודא שהבית שלכם נקי ונוח. ישנן סיבות רבות מדוע ייתכן שתצטרך לנקות את השטיחים שלך, משפך ועד בלאי. ישנן גם מספר דרכים לעשות זאת, בהתאם לחומרת הבעיה. במקרים מסוימים, שמפו לשטיחים יעשה את העבודה. לכתמים או נזילות חמורות יותר, ייתכן שתזדקקו לשירותי ניקיון מקצועיים.

השלבים הבאים יעזרו לך לקבוע איזה סוג של ניקוי שטיחים אתה צריך: אם יש לכם הרבה כתמים באזור אחד או אם הם טריים, השתמשו בניקוי שטיחים מקצועי. אם השטיחים שלכם פשוט מלוכלכים מאבק או פסולת, השתמשו בשואב אבק עם חיבור כמו ראש מברשת המיועד לשטיחים. להצטברות לכלוך ואבק יומיומיים על פני השטיח שלך, השתמש במטלית לחה או במגב

איך לנקות את השטיחים 

ניקוי שטיחים הוא אחת ממטלות הבית הנפוצות ביותר שרוב האנשים צריכים לעשות לפחות פעם בשנה. ניקוי שטיחים יכול להתבצע על ידי שכירת מנקה שטיחים מקצועי או על ידי ביצוע זה בעצמך. ניקוי שטיחים היא משימה מייגעת. זה דורש זמן ומאמץ לנקות את השטיחים ביסודיות. ולא מדובר רק על העבודה הפיזית, אלא גם על הזמן והמאמץ הכרוכים בבחירת פתרון הניקיון הנכון, השכרה או קנייה של מנקה שטיחים, ולאחר מכן החזרתו לחנות ההשכרה כשתסיימו. 

ניקוי שטיחים הוא פעולת הסרת לכלוך, אבק וחלקיקים אחרים מהשטיחים. שטיח הוא סוג של חומר ריצוף שיכול להיות עשוי מצמר או מסיבים סינטטיים. הוא משמש בבתים ובעסקים לכיסוי הרצפות. ניקוי שטיחים יכול להתבצע על ידי איש מקצוע או לבד עם חפצי בית. מנקי שטיחים מקצועיים משתמשים בציוד כמו שואבי אבק, מכשירי שמפו וחומרי ניקוי בקיטור לניקוי שטיחים.

יתרונות וחסרונות לניקוי שטיחים

ישנם יתרונות רבים לניקוי שטיחים כמו שהוא משפר את איכות האוויר, הוא מאריך את חיי השטיח שלך, הוא מסיר אלרגנים וחיידקים מסביבת הבית שלך וזה גורם לבית שלך להיראות מושך יותר לבני המשפחה והאורחים. החיסרון של ניקוי שטיחים הוא שזה יקר עבור אנשים מסוימים, כי אתה צריך לשלם עבור השירות עצמו, כמו גם את האספקה הדרושה לעשות את זה בעצמך כמו שקיות שואב אבק או בקבוקי שמפו.

לסיכום, ניקוי שטיחים הוא תהליך להסרת לכלוך וכתמים משטיחים, שטיחים, ריפודים ושאר טקסטיל. ניקוי שטיחים יכול להתבצע ביד או באמצעות מכונה. סוג המכונה הנפוץ ביותר בשימוש הוא שואב אבק זקוף. השלבים הבסיסיים של ניקוי שטיחים הם:

  1. שאבו את השטיח כדי להסיר אדמה יבשה
  2. יש למרוח כימיקל טרום טיפול להסרת אדמה שומנית
  3. שטפו את השטיח במים כדי להסיר את הכימיקל לפני הטיפול
  4. יש למרוח חומר הרטבה כדי להקל על חומר הניקוי לחדור עמוק לתוך ערימת סיבי השטיח או השטיח ולשחרר חלקיקי לכלוך מוטבעים. לעתים קרובות מדלגים על שלב זה בעת שימוש בשואב אבק זקוף מכיוון שיש בהם חומרי הרטבה מובנים שמתערבבים עם מים על מנת לייצר תמיסת חומר ניקוי. כאשר משתמשים בשואב אבק זקוף, ניתן לדלג גם על שלב זה כי יש לו
הגיע הזמן להתחדש בריפוד מבריק!
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
האתר שלך עומד להמריא!

השאירו פרטים ונדבר